Mecz ostatniej szansy…

Już 9 czerwca (sobota) o godzinie 17.30 na stadionie przy ul. Targowej 25 Sokół rozegra swoje ostatnie spotkanie w ramach IV Ligi Lubelskiej sezonu 2017/2018. Rywalem „Rosołów” będzie drużyna SPS EKO Różanki. Czy to będzie pożegnalne spotkanie z IV Ligą ? Tego nie wiem… Wszyscy którzy przynajmniej trochę interesują się naszym klubem oraz IV ligą doskonale wiedzą że jest szansa by klub z Adamowa pozostał na IV – ligowym szczeblu rozgrywek. Jednak aby tak się stało muszą spełnić się trzy warunki otóż : 1. Sokół MUSI zdobyć komplet punktów w mecz z EKO. 2. MKS Ryki muszą przegrać wyjazdowy mecz z Roztoczem Szczebrzeszyn. 3. MKS Podlasie Biała Podlaska musi utrzymać się w III lidze (A jest duża szansa by tak się właśnie stało). Nawet najstarsi górale wiedzą iż piłka nożna jest nieobliczalną dyscypliną sportową i wszystko może się wydarzyć. Mamy nadzieję że wspomożecie zespół swoją obecnością na stadionie i razem dotrzemy do celu jakim jest utrzymanie w lidze. ZAPRASZAMY wszystkich kibiców !

 30 kolejka IV ligi Lubelskiej

 LKS Sokół Adamów – SPS EKO Różanka

📆 09.06.2018

🕓 17:30

 Stadion w Adamowie przy ul.Targowej 25

Link do wydarzenia na Facebooku : https://www.facebook.com/events/240809503168736/

One comment

  1. Wspomożecie zespół? A gdzie byli kibice do tej pory… gdy nawet na oklaski nie było ich stać. Czy to jeszcze kibicowanie?

Join the Conversation

Twój adres email nie zostanie opublikowany.