Podsumowanie Okienka Transferowego.

Mimo iż okienko transferowe otwarte będzie jeszcze przez tydzień to już dzisiaj przedstawimy ruchy transferowe Sokoła Adamów. Do ekipy „Rosołów” dołączyło 5 nowych zawodników i postarają się pomóc naszej drużynie w walce o utrzymanie. Oprócz zawodników do ekipy doszedł także nowy trener Sławomir Kozłowski, który zastąpił Dariusz Dziewulskiego. A oto lista wzmocnień :

– Albert Strzyżewski – pomocnik, obrońca – poprzedni klub UKS Widok Lublin
– Mateusz Gromysz – pomocnik – poprzedni klub Płomień Dębe Wielkie
– Paweł Szlaski – obrońca – poprzedni klub Kujawiak Stanin
– Adrian Hołownia – napastnik – wolny zawodnik – były zawodnik MKS Podlasie Biała Podlaska
– Damian Skowron – powrót do treningów

Z klubem pożegnało się dwóch graczy a są nimi Daniel Rostek, który zrezygnował z gry w naszym klubie oraz Mateusz Wassilow, któremu Pogoń II Siedlce skróciła wypożyczenie. Do „ubytków” z klubu możemy również zaliczyć rezygnację trenera Dariusza Dziewulskiego.

 

Start a Conversation

Twój adres email nie zostanie opublikowany.