Zapowiedź 25 kolejki IV Ligi Lubelskiej. Łada – Sokół.

ŁADA 1945 BIŁGORAJ – SOKÓŁ ADAMÓW (13 maja, 16:00)

  • Stadion OSiR w Biłgoraju (ul. Targowa 15)
  • Sędzia: Piotr Kawiński (Chełm)

Liczba meczu: 11

Do tej minuty z meczu przeciwko Roztoczu będą chcieli nawiązać podopieczni Zbigniewa Sławomira Kozłowskiego. Wtedy bramkę zdobył Maciej Baran. W maju Sokół jeszcze nie ukąsił żadnego rywala.

SPRAWOZDANIE Z BIŁGORAJA: NA WIOSNĘ WSZYSTKIM GRA SIĘ TRUDNIEJ

Robert Cybart (kierownik Łady 1945 Biłgoraj): – Zabraknie u nas Arka CzokaPawła Sobótki iMariusza Szarlipa. Arek i Paweł wypadli za kartki. W piątek będzie wiadomo, jaką karę Arek otrzyma za niesportowe zachowanie w środowym meczu z Kłosem. Nie mamy żadnych kontuzji, wszyscy są zdrowi. Mimo tych ubytków będziemy walczyli o trzy punkty. Wierzę w to, że je zdobędziemy. Do każdego meczu podchodzimy z jednakowym nastawieniem. Nie sortujemy klubów na lepsze i gorsze. Sokół jest teraz inną drużyną, niż był jesienią. Jak to mówią: nowa miotła dobrze zamiata. Wydaje mi się, że na wiosnę wszystkim gra się trudniej, bo każdy stara się, żeby utrzymać się w lidze. Dlatego nie ma co wróżyć i zastanawiać się nad siłą przeciwnika, tylko trzeba skupić się na własnych założeniach i grać o swoje.

Nie zagrają: Arkadiusz Czok (pauza za czerwoną kartkę), Paweł Sobótka (pauza za czwartą żółtą kartkę), Mariusz Szarlip (sprawy osobiste)

SPRAWOZDANIE Z ADAMOWA: NAJWAŻNIEJSZE JEST SERDUCHO

Grzegorz Golian: – W przedostatnim meczu Michał Stępniak dość poważnie uszkodził sobie staw skokowy. Nie ma więc szans, żeby wystąpił w tym meczu. Ale za to do gry wraca Adrian Hołownia. Kilku zawodników narzeka na lekkie urazy, ale ich występ nie jest w żaden sposób zagrożony. Łada Biłgoraj to typowy zespół środka tabeli. Jeżeli udało nam się nawiązać walkę w meczu wyjazdowym z Tomasovią i u siebie z Lewartem, to czemu mamy się obawiać Łady? Jedziemy do Biłgoraja, żeby powalczyć. Patrzymy na ten mecz pod kątem własnego zespołu, a nie rywali. Bo co z tego, że pokryjemy dwoma zawodnikami jednego rywala, jeśli inny strzeli nam gola? To jest bez sensu. Zagramy tak, jak zmusi nas do tego sytuacja meczowa. Boisko wszystko zweryfikuje. Najważniejsze jest serducho, serducho i jeszcze raz serducho!

Nie zagra: Michał Stępniak (uraz stawu skokowego), Marcin Dzido (uraz stawu kolanowego), Maciej Baran (uraz pachwiny)

Występ zagrożony: Michał Łukasik (sprawy zawodowe).

 

https://lubsport.pl/iv-liga-pilka-nozna/bitwa-przy-parkowej-zapowiedz-25-kolejki-iv-ligi-lubelskiej

Start a Conversation

Twój adres email nie zostanie opublikowany.